Isıtma Sektörü

Bir ısıtma sisteminin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için, hem devreye alma sırasında hem de düzenli aralıklarla gazla çalışan sistemlerde; yağ ve katı yakıt sistemleri üzerinde çeşitli fonksiyonel kontroller, ayarlamalar ve ölçüm çalışmaları yapılmalıdır. Bunlar arasında baca gazı analizi, fark basınç ölçümü, sızıntı tespiti ve sızdırmazlık testi, akış sıcaklığı ölçümleri, gerilim, akım ve direnç testleri ile ortam CO ölçümleri bulunur.

Testo’nun ısıtma çözümleri, günlük çalışmalarınızdaki tüm ölçüm görevleri için geliştirilmiştir; böylece işinizi daha profesyonel, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Isıtma sistemlerinin ve binaların enerji tüketimini optimize edebilmek için çok sayıda parametre ve bileşenin kontrol edilmesi gerekir. Isıtma emisyonlarının analizi, binaların enerji kayıplarının görüntülenmesi, boru hatlarındaki kaçakların tespiti gibi konularda Testo ölçüm çözümleri sizlere yardımcı olacaktır.

testo

Soğutma Sektörü

Testo’nun ölçüm çözümleri, soğutma hizmetini daha hızlı, daha kolay ve daha kesin hale getirir.

Geniş portföy:
Isı pompaları, soğutma ve klima sistemleri servisi için ihtiyaç duyacağınız tüm ölçüm cihazlarını Testo’da bulabilirsiniz.

Sorunsuz çalışma:
Testo’da, sadece doğru ölçüm cihazlarını değil aynı zamanda düzenli bakım, kalibrasyon ve eğitim gibi hizmetleri de tek bir sağlayıcıdan alabilirsiniz.

Yenilikçi teknoloji:
Testo soğutma teknolojisi ile rekabetin çok önünde olursunuz – üstelik cazip fiyatlara.

Isıtma maliyetlerini kontrol altında tutun
Dijital soğutma analizörleri
Akıllı problara danışın